Restaurace modřanská archa

O nás

067

O nás

Těší nás, že jste za námi přišli sem na webové stránky Modřanské Archy. A budeme moc rádi, když osobně zavítáte i do restaurace. Pokud se tam osobně setkáme, tak Vás rádi pozdravíme a srdečně pohostíme.

V naší restauraci podáváme jídla podle receptur, která jsou již léta vyzkoušené, a nad jejich dodržování stále bdíme. Nestrpíme, aby nám někdo kazil dobré jméno. A budeme vděčni každému, kdo bude chtít kvalitu tohoto podniku spoluvytvářet. Vaše názory a poznatky jsou pro nás zásadní. A proto pište a kontaktujte přímo majitele, který nenechá žádný email bez odezvy.

Co jíte?

Jedna věc je jídlo umět připravit, ovšem hodně záleží na tom z čeho. Ani tady se rozhodně nemáme zač stydět. Čerstvé maso nám denně dodává pan Kratochvíl, což je vyhlášený řezník z pražského Smíchova, který přísně dbá na kvalitu dodávaného sortimentu. Rybami nás zásobuje jedna z nejlepších firem na českém trhu „ Pstruhařství mlýny“. Zeleninu si, pokud nám to roční období dovoluje, vybíráme na farmářských trzích a co můžeme udělat sami, to uděláme. S jakým výsledkem? To můžete posoudit sami, je opravdu z čeho vybírat.

120

061

Co pijete?

Každý den si na své přijdou příznivci kvalitního piva. Zvláštní péči věnujeme i celému systému výčepního zařízení, které pravidelně kontrolujeme a čistíme.
Před obsazením jednotlivých výčepních míst na pípě jsme mezi vámi sondovali, jaká piva vám chutnají. Z vašich preferencí jsme sestavili naši nabídku, kterou samozřejmě můžeme časem přizpůsobit vašim chutím.

  • Pilsner Urquell 12°
  • Gambrinus Excelent 11°
  • Gambrinus 10° nepasterovaná
  • Černý Kozel 10°
  • Birell

Dětský koutek

Rodiče jistě ocení náš dětský koutek, který jsem pro naše nejmenší připravili.
Děti zde naleznou velké množství hraček pro všechny věkové kategorie, stůl na ruční práce, tabuli na malování a TV s s pohádkami. 

 

049

258

Letní zahrádka

Vychutnejte si teplé dny a večery na naší útulné zahrádce, která je součásti restaurace.
Prostředí Vás překvapí svým klidem k nerušené konverzaci a vychutnávání si lahodných vín z naší nabídky.